12 Kroków – Okładka, lista utworów, producenci, premiera

12 Kroków – Okładka, lista utworów, producenci, premiera

with Brak komentarzy

12 Kroków – taki tytuł będzie nosiła płyta, którą nagrywam i mam zamiar wypuścić w pierwszej połowie tego roku.

Prezentuję wam zatem okładkę do „12 Kroków” (Dziękuję, Skarbie :*), a także listę numerów oraz producentów, którzy przyłożyli swoją rękę do tego, by „12 Kroków” powstało:

 

12 Kroków – Tracklista:

01. Maraton Bezruchu (prod. SMKA)
02. W Co Wierzysz? (prod. Hz)
03. Tańcząc w Ciemnościach (prod. Hz)
04. Mimesis (prod. Hz)
05. Chwila Prawdy (prod. Funky Fella)
06. Też Tak Masz? (prod. Funky Fella)
07. Drugie Dno (Prod. Hz)
08. OŚM (Prod. Hz)
09. Droga Do Featu (prod. Hz)
10. Normalność…? (prod. SMKA)
11. Wszystko Ma Swoją Cenę (prod. Funky Fella)
12. Wiwisekcja (Prod. Hz)

 

Hz – W Co Wierzysz? NOWY SINGIEL I KLIP

 

Gościnnie na albumie pojawi się dwóch gości: Maxim oraz Rudy. Poniżej natomiast krótka informacja o tym, jaka jest właściwie koncepcja i misja tego albumu.

 

Album „12 Kroków” jest nawiązaniem do programu zdrowienia z uzależnień o tej samej nazwie. Oprócz wątków autobiograficznych, opisujących drogę od dna do ozdrowienia, którą przebył sam autor, materiał porusza sprawy coraz spychane na margines w obecnym życiu społecznym i popkulturze, m.in. brak autorytetów, wiara w materializm i konsumpcjonizm czy zanik moralności. Każdy track nawiązuje – mniej lub bardziej – do odpowiadającego mu kroku.

 

Na krążku znajdą się brzmienia klasyczne, a także eksperymenty z elektroniką, funkiem czy cloudami. O zróżnicowanie i spójność warstwy muzycznej zadbał w dużej mierze sam Hz, produkując przeważającą ilość bitów, a obok niego producenci Ayon i Funky Fella. Klimatyczne bity dopełnia szczery, emocjonalny, niekiedy humorystyczny rap.

 

Na albumie „12 Kroków” Opowiem Wam zatem trochę o swojej drodze z dna na powierzchnię, zmianie o 180 stopni w moim życiu i rozwiązaniu, jakie znalazłem. Ale nie tylko, bo nieco luźniejszych tematów i eksperymentów będzie też. Spoko – nie będą to rekolekcje w stylu Tau. 😉 Mam jednak nadzieję, że coś na tym albumie być może  również Tobie pozwoli zastanowić się nad tym, gdzie szukać szczęścia lub da nadzieję na jego odnalezienie.

 

Leave a Reply