Hz – Mimesis – Drugi Singiel

with Brak komentarzy

Po raz kolejny mam przyjemność zaprezentować Wam track z mojego nadchodzącego albumu. Tym razem coś w spokojniejszym klimacie – w sam raz do odpalenia na długi, zimowy wieczór.

Mimesis to przede wszystkim zbiór moich obserwacji dotyczących zaniku autorytetów w obecnych czasach. Lub też uznawaniu za autorytety osoby, których – jak mi się wydaje – naśladować nie warto. O zagubieniu? O braku własnej tożsamości? W każdym razie, pozbierałem trochę fajnych sampli, skleiłem klasyczny bicik i napisałem to, co myślę. Efekt dostępny w linku poniżej.

 

Z ciekawostek mogę napisać tyle, że jest to pierwszy zarejestrowany w studiu numer na płytę, poza tym pierwotna koncepcja tematyczna była zupełnie inna, ale… Ale stwierdziłem, że czyniłaby płytę bardziej monotematyczną. Dobrze więc, że koncepcja uległa zmianie.

 

Następny singiel będzie już z obrazem wideo i powinien ukazać się jeszcze w tym miesiącu. Tzn. postaram się, by tak się stało. Póki co, zapraszam do odsłuchu. Jeśli Ci się podoba – podaj dalej lub po prostu odpal jeszcze raz! Dzięki.

 

Leave a Reply