Hz – Tańcząc w Ciemnościach – PREMIERA

with Brak komentarzy

Dziś, 16 stycznia 2017 roku, mam wielką przyjemność zaprezentować Wam pierwszy klip promujący moje najnowsze, niezależne wydawnictwo.

Obraz do utworu „Tańcząc w Ciemnościach” został zrealizowany na terenie starych zakładów Mostostalu w Białymstoku, przy współpracy z:

 

  • Frisem, który odpowiada za wideo;
  • Kolektywem Artystycznym Freakus, któremu serdecznie dziękuję za zaangażowanie i mam nadzieję, że być może w przyszłości uda się nam coś jeszcze wspólnie stworzyć;
  • moją Kochaną Jolą, która podsunęła mi wiele pomysłów, zadbała o stronę wizualną i wraz ze mną zaangażowała się w prace. 🙂

 

Mam nadzieję, że zarówno teledysk jak i utwór przypadną Wam do gustu i zachęcą do śledzenia tego, co w najbliższym czasie będę publikował.

 

 

Z pewnością większość dat publikacji teledysków czy utworów nie jest przypadkowa, ponieważ – z wyłączeniem spontanów – jest z góry planowana, zapowiadana itd. Niektórzy np. decydują się coś puszczać w urodziny. Ja też miałem taki pomysł, ale ostatecznie zdecydowałem się opublikować klip w innym, bardzo ważnym dla mnie dniu, a mianowicie w kolejną rocznicę mojej trzeźwości.

Od 16 stycznia jestem całkowicie czysty od alkoholu oraz jakichkolwiek innych, psychoaktywnych substancji i dzięki temu (choć przede wszystkim dzięki Sile Wyższej, którą nazywam Bogiem, bo to jej zasługa jest w tym przypadku największa) moja sytuacja życiowa obróciła się o 180 stopni, przewartościowało i dziś jestem szczęśliwym człowiekiem.

Zawsze pisałem w tekstach przede wszystkim o sobie, aktualnej sytuacji życiowej, dylematach i poszukiwaniach (o ile oczywiście nie realizuję jakiejś innej koncepcji i nie próbuję trochę bawić się w artystę), nie robiąc się na kogoś, kim nie jestem (zdarzył mi się co prawda okres nieprzemyślanych ruchów i pajacowania, z którego nie jestem dumny, ale który się całe szczęście zakończył wraz z zerwaniem z nałogiem). Po prostu zawsze lubiłem otrzymywać to samo od innych twórców, ponieważ cenię autentyczność, a nie budowanie wokół siebie pseudo-gangsterki, wyimaginowanego bogactwa, profilu zjadacza wszystkiego i wszystkich na scenie czy pozowanie na hustlera przez dwudziestokilkuletniego chłopca, który mieszka z rodzicami, a nawet jeśli chodzi do pracy (co szanuję i popieram) przy okazji edukacji, to zwykle wypłatę ma na wydanie w skateshopie plus przep…nie na melanż, rachunków nigdy nie zapłacił (noooo, może poza tym za telefon), a mimo to chodzi rozbujany i wyzbyty szacunku do czegokolwiek i kogokolwiek wszędzie, gdzie się pojawi, jednak to bujanie się trwa do momentu, gdy nie znajdzie się ktoś pewniejszy siebie i silniejszy od niego (bo taki po prostu jest, a nie na takiego pozuje), kto szybko sprowadza naszego delikwenta do parteru i pokazuje miejsce w szeregu.

Długie i złożone to było zdanie, więc przejdę do meritum: właśnie przez wzgląd na wspomniany aspekt autobiograficzny twórczości, na płycie, którą szykuję, znajdzie się dużo informacji o tym, jak było i co się stało, że jestem tu, gdzie jestem. Zdradzić mogę na razie tyle, że będzie i na smutno, i na wesoło, i pomiędzy tymi dwoma nastrojami.

 

Hz Klip

 

Póki co, zapraszam do oglądania i podawania dalej w świat tego, co wspólnymi siłami udało nam się stworzyć. Sieeeema!

 

ZAPRASZAM TEŻ NA:
Oficjalny profil Facebook: https://facebook.com/hzbstok
Oficjalny profil Soundcloud: http://soundcloud/hzbstok

Fris: https://www.facebook.com/frisbstok
Freakus: https://www.facebook.com/kolektywfreakus
323 Studio: https://www.facebook.com/323studio

Leave a Reply